DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DURABOOK?

PONAD 40 LAT DOŚWIADCZENIA

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu przemysłowemu i wiedzy w zakresie projektowania innowacyjnych, wydajnych komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych. Tworzymy od podstaw najlepsze rozwiązania w branży w celu maksymalnego zwiększenia możliwości biznesowych użytkownika.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

Oferujemy procesory Intel® najnowszej generacji, zapewniające doskonałą wydajność i możliwości graficzne w kompaktowej formie. Dodatkowo, szybka transmisja danych dzięki najnowszym technologiom Intel® Wi-Fi i Bluetooth®, które pozwalają na natychmiastową i płynną synchronizację wszystkich danych.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Oferujemy kompaktowe rozwiązania i bogaty zakres wbudowanych opcji łączności, aby maksymalizować wydajność dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach. Durabook tworzy nową definicję wzmocnionego urządzenia mobilnego i oferuje rozwiązania do specjalnych zastosowań przemysłowych.

PERSONALIZACJA I ELASTYCZNOŚĆ

Produkty Durabook mają konstrukcję modułową, zapewniającą naszym klientom szerokie możliwości konfiguracji. Od płyt głównych, przez wyświetlacze, obudowy, aż po oprogramowanie, możemy szybko dostosować się do Twoich potrzeb.

DOMINACJA WYTRZYMAŁOŚCI

Wszystkie laptopy i tablety Durabook spełniają wymagania norm wojskowych.
Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Niezależnie od tego, czy będzie to praca na linii produkcyjnej, czy na linii frontu, użytkownik może polegać na Durabook w każdych okolicznościach.

Nasze produkty mają certyfikaty niezależnych firm, poświadczające, że spełniają normę MIL-STD-810H oraz klasę ochrony IP, jak również normy ANSI/UL C1D2 lub MIL-STD-416G/F.

Doświadcz najwyższej wydajności w ekstremalnych temperaturach, zarówno w mrozie do -30ᵒC, jak i w skrajnie wysokich temperaturach do 60ᵒC.

Niedoścignione rozwiązania termiczne dzięki bezwentylatorowym rozwiązaniom chłodzenia w technologii Coolfinity™.

Produkty w całości wykonane z najlepszych materiałów, aby zapewnić całkowitą ochronę.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

TRWAŁE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

Niezrównane, wzmocnione produkty z linii Durabook zostały stworzone w celu spełnienia wysokich wymagań klientów przemysłowych i mają wszystko, czego oni potrzebują. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o sprzęcie Durabook, zaprojektowanym z myślą o Twojej branży.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WZMOCNIONYCH URZĄDZENIACH MOBILNYCH?