WYTRZYMAŁE URZĄDZENIA MOBILNE

PRZEZNACZONE DO UŻYTKU W NAJBARDZIEJ EKSTRAMALNYCH WARUNKACH

KONTAKT Z NAMI

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DURABOOK?

PONAD 40 LAT DOŚWIADCZENIA

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w projektowaniu innowacyjnych, wydajnych komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych, tworzymy od podstaw najlepsze rozwiązania w branży w celu maksymalnego zwiększenia możliwości biznesowych użytkownika.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

Oferujemy procesory Intel® najnowszej generacji, zapewniające doskonałą wydajność i możliwości graficzne w kompaktowej formie. Dodatkowo, szybka transmisja danych odbywa się dzięki najnowszym technologiom Intel® Wi-Fi i Bluetooth®, które pozwalają na natychmiastową i płynną synchronizację wszystkich danych.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Oferujemy kompaktowe rozwiązania i bogaty zakres wbudowanych opcji łączności, aby maksymalizować wydajność dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach. Durabook tworzy nową definicję wzmocnionego urządzenia mobilnego i oferuje rozwiązania do specjalnych zastosowań przemysłowych.

PERSONALIZACJA I ELASTYCZNOŚĆ

Produkty Durabook mają konstrukcję modułową, zapewniającą naszym klientom szerokie możliwości konfiguracji. Od płyt głównych, przez wyświetlacze, obudowy, aż po oprogramowanie, możemy szybko dostosować się do Twoich potrzeb.

DOMINACJA WYTRZYMAŁOŚCI

Wszystkie laptopy i tablety Durabook spełniają wymagania norm wojskowych.
Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Niezależnie od tego, czy będzie to praca na linii produkcyjnej, czy na linii frontu, użytkownik może polegać na Durabook w każdych okolicznościach.

Nasze produkty mają certyfikaty niezależnych firm, poświadczające, że spełniają normę MIL-STD-810H oraz klasę ochrony IP, jak również normy ANSI/UL C1D2 lub MIL-STD-416G/F.

Doświadcz najwyższej wydajności w ekstremalnych temperaturach, zarówno w mrozie do -29ºC, jak i w skrajnie wysokich temperaturach do 63ºC.

Niedoścignione rozwiązania termiczne dzięki bezwentylatorowym rozwiązaniom chłodzenia w technologii Coolfinity™.

Produkty w całości wykonane z najlepszych materiałów, aby zapewnić całkowitą ochronę.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Z14I Fully Rugged Laptop

S14I Semi-Rugged Laptop

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

S15 Semi-Rugged Laptop

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

U11I Fully Rugged Tablet

R8-EX Fully Rugged Tablet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

R8 Fully Rugged Tablet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

R11 Fully Rugged Tablet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

U11I-EX Fully Rugged Tablet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

R11L Fully Rugged Tablet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRWAŁE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

Niezrównane, wzmocnione produkty z linii Durabook zostały stworzone w celu spełnienia wysokich wymagań klientów przemysłowych i mają wszystko, czego oni potrzebują. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o sprzęcie Durabook, zaprojektowanym z myślą o Twojej branży.

„Wyjątkowa inżynieria przedsprzedażowa oraz usługi posprzedażowe i serwis Durabook były jak znalazł dla Teledyne FLIR, ponieważ każdy przestój u naszych klientów może negatywnie wpływać na ich wydajność.” Craig O’Neill Dyrektor ds. rozwoju globalnego biznesu dla optycznego obrazowania gazu w Teledyne FLIR „Już od kilku lat korzystamy z wzmocnionych tabletów Durabook w przygotowaniu lotów. Durabook rozumie, jak kluczowe jest nasze działanie i oferuje wydajność, trwałość i wsparcie, których potrzebujemy do utrzymania samolotów w gotowości do lotu.” Richard Goodwin USAF 309 AMXG/MXDSM​ Dyrektor ds. programu nadzoru (emerytowany) „Nasi inżynierowie dbający o konserwację autobusów mają teraz niezawodne, trwałe i zawsze dostępne urządzenie do raportowania i uzyskiwania dostępu do kluczowych danych jednym naciśnięciem przycisku. Wdrożenie szeregu wzmocnionych urządzeń firmy Durabook doprowadziło do zwiększenia wydajności, zredukowania kosztów ogólnych i poprawy jakości serwisu autobusów.” Ryszard Skarzycki Menedżer ds. IT w MZA
„Jak dotąd S15 udowadnia, że jest zarówno niezawodny, jak i przydatny we wszystkich zadaniach, do których go wykorzystujemy, czy wewnętrznie, czy jako narzędzie do prezentacji dla klientów. Durabook stworzył bardzo stylowe i jednocześnie praktyczne wzmocnione urządzenie, którego można używać we wszelkiego rodzaju środowiskach przemysłowych i które uzyskało szereg pozytywnych opinii wszędzie, gdzie było stosowane przez klientów lub im demonstrowane.” Paul Woods,
Dyrektor ds. sprzedaży w HUB Auto ID
OPINIE KLIENTÓW

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O WZMOCNIONYCH URZĄDZENIACH MOBILNYCH?