NEDEN DURABOOK?

40+ Yıllık Tecrübe

Durabook, 40 yılı aşkın sektörel deneyimi ve yenilikçi, yüksek performanslı kişisel bilgisayarlar ve çevre birimleri mühendisliği konusundaki bilgi birikimiyle, iş kapasitenizi en üst düzeye çıkarmak için sıfırdan sektördeki en iyi çözümleri yaratır.

Son Teknoloji

Durabook, mükemmel performans ve görsellerle dolu en yeni Intel® nesil işlemcileri kompakt bir biçimde sunar. Ayrıca, en son Intel® Wi-Fi ve Bluetooth®’un yüksek hızlı veri aktarım özelliği, her zaman sorunsuz, akıcı işlem anlamına gelir.

İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlandı

Zorlu koşullarda çalışanların verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için kompakt tasarım ve zengin yerleşik bağlantı seçenekleri sunuyoruz. Durabook, dayanıklı bir mobil cihazın nasıl olması gerektiğini yeniden tanımlıyor ve özel endüstriyel uygulamalar için çözümler sunuyor.

Özelleştirme ve Esneklik

Durabook ürünleri, müşterilerimiz için kapsamlı yapılandırma seçenekleri sağlayan modüler bir tasarımla üretilmiştir. Daha kapsamlı özelleştirilmiş ürünler için, zengin bir tasarım teminatı havuzu sunuyoruz. Kartlardan ekranlara, kasadan yazılıma kadar ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde üretim yapıyoruz.

DAYANIKLILIKTA HAKIMIYET

Tüm Durabook mobil dizüstü bilgisayarlar ve tabletler mil-spec standartlarını karşılar. Ürünlerimiz en zorlu koşullarda çalışacak şekilde üretilmiş ve tasarlanmıştır.  İster üretim tesisinin üretim hattında ister ileri konuşlandırılmış konumlarda olsun, uygulamanızı desteklemek için Durabook’a güvenebilirsiniz.   ​

MIL-STD-810H ve IP kademelerinin yanı sıra ANSI/UL C1D2 veya MIL-STD-416G/F için de bağımsız üçüncü taraflarca onaylanmıştır.

İster -30ᵒC’ye kadar dondurucu soğuklarda ister 60ᵒC’ye kadar aşırı sıcaklarda olsun, aşırı koşullarda en yüksek performansı deneyimleyin.

Coolfinity™ fansız termal çözüm sayesinde, kritik görev durumlarında kesintisiz çalışma için benzersiz termal çözüm.

Tam koruma için yüksek performanslı malzemelerle sıfırdan tasarlanmıştır.

ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN

SEKTÖRÜNÜZ İÇİN DAYANIKLI ÇÖZÜMLER

Sektör müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanan Durabook’un benzersiz dayanıklı ürün yelpazesi ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sektörünüz düşünülerek tasarlanmış Durabook ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

DAYANIKLI MOBİL CİHAZLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTER MİSİNİZ?